Wojewódzki etap Olimpiady Wiedzy o Mediach.

Zapraszamy na 2. (wojewódzki) etap Olimpiady Wiedzy o Mediach. Wzorem ubiegłych edycji odbędzie się on na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego (ul. Bażyńskiego 4 w Gdańsku).

14 grudnia od godz. 10.30 czynny będzie punkt informacyjny prowadzony przez studentów Dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Usytuowany będzie w rotundzie, centralnie naprzeciw głównego wejścia do budynku (wejście od strony ulicy Bażyńskiego). Otrzymają tam Państwo informacje organizacyjne i uzyskają pomoc w załatwieniu spraw formalnych, takich jak delegacje nauczycieli itp.

O godzinie 11.30 rozpocznie się rejestracja uczestników i zajmowanie miejsc w audytorium S205. Będzie nam miło, jeśli na otwarciu zawodów obecni będą nauczyciele. Dlatego na początek zapraszamy Państwa Pedagogów również do auli, przygotowaliśmy dla Was wydzielone miejsce. Oczywiście w trakcie testu ugościmy Państwa kawą i herbatą (w barze znajdującym się na tym samym poziomie budynku).

Zgodnie z regulaminem zawody 2. etapu mają postać testu. (Jest on tworzony przez Komitet Główny Olimpiady). Rozwiązywanie testu trwa od godz. 12.00 maksymalnie 60 minut. Po zakończeniu prace będą sprawdzane.

Po teście zapraszamy uczestników do skorzystania z poczęstunku, który będzie ustawiony przy drzwiach audytorium. Ponadto zachęcamy do odwiedzenia naszego wciąż powiększającego się zaplecza studyjnego, po którym oprowadzać będą nasi pracownicy i studenci.

O godzinie 14.30 nastąpi ogłoszenie wyników – podanie nazwisk uczniów, którzy będą reprezentować nasze województwo w zawodach centralnych w Warszawie.

Na wszelkie pytania odpowiemy. Najszybszy kanał kontaktowy to Facebook: www.facebook.com/owm.ug

ساخت اپلیکیشن

صندلی اداری